Konfidencialitātes politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Apstiprināt
Iestatījumi
Sīkfailu iestatījumi
Sīkfaili, kas nepieciešami vietnes pareizai darbībai, vienmēr ir iespējoti.
Citi sīkfaili ir konfigurējami.
Pamata sīkfaili
Vienmēr ieslēgts. Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu izmantot vietni un izmantot tās funkcijas. Tos nevar izslēgt. Tie tiek iestatīti, reaģējot uz jūsu iesniegtajiem pieprasījumiem, piemēram, privātuma preferenču iestatīšanu, pieteikšanos vai veidlapu aizpildīšanu.
Analytics sīkfaili
Disabled
Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, lai palīdzētu mums saprast, kā tiek izmantotas mūsu vietnes vai cik efektīvas ir mūsu mārketinga kampaņas, vai lai palīdzētu mums pielāgot mūsu vietnes jums. Šeit skatiet mūsu izmantoto analītisko sīkfailu sarakstu.
Reklāmas sīkdatnes
Disabled
Šīs sīkdatnes sniedz reklāmas uzņēmumiem informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē, lai palīdzētu jums nodrošināt atbilstošāku tiešsaistes reklāmu vai ierobežotu to, cik reižu jūs redzat reklāmu. Šī informācija var tikt kopīgota ar citiem reklāmas uzņēmumiem. Skatiet šeit izmantoto reklāmas sīkfailu sarakstu.

Eco Tehnoloģijas SIA

kā ecotehnologijas.lv ievēro noteiktas privātuma tiesības attiecībā uz saviem tiešsaistes apmeklētājiem / klientiem ("Jums ", " Jūs ", " Jūsu"), un atzīst, ka ir svarīgi aizsargāt informāciju, kas nonākusi mūsu rīcībā. Šo informāciju mēs izmantosim tikai likumā paredzētajā kārtībā (saskaņā ar Datu aizsardzības likumu).

Eco Tehnoloģijas sniedz sekojošo informāciju, lai mūsu tiešsaistes apmeklētāji / klienti būtu pilnībā informēti un pārliecināti par mūsu kompānijas privātuma politiku saskaņā ar visiem Latvijas Republikas likumiem un normatīvajiem aktiem. Apmeklējot ecotehnologijas.lv, Jūs izprotat un piekrītat kārtībai, kāda aprakstīta šajā Privātuma politikā un Lietošanas noteikumos un nosacījumos.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī politika attiecas uz Eco Tehnologijas, bet ne uz tīmekļa vietnēm, ko uztur citi uzņēmumi vai organizācijas. Eco Tehnologijas nav atbildīgs par personisko informāciju, kuru Jūs iesniedzat trešajām personām, izmantojot mūsu mājaslapu. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūs esat iepazinušies ar šo citu uzņēmumu vai organizāciju privātuma politiku, pirms iesniegt savus datus. Turklāt laiku pa laikam Eco Tehnologijas var sadarboties ar trešajām personām un biznesa partneriem, lai iegūtu personīgu informāciju Eco Tehnologijas vārdā, lai to izmantotu kopīgiem produktu veicināšanas un reklāmas pasākumiem. Šādos gadījumos šīs trešās personas būs pakļautas konfidencialitātes nolīgumiem, ko norādījis Eco Tehnologijas, un pilnībā ievēros Eco Tehnologijas konfidencialitātes politiku, kā izklāstīts šeit.
Visi jautājumi, kas attiecas uz jebkuru uzņēmuma politiku, tiek gaidīti uz e-pastu ecotehnalogijas@gmail.com

Kā mēs izmantojam Jūsu sniegto informāciju.

Mēs iegūstam informāciju no Jums, kad Jūs pierakstāties adresātu sarakstā uz mūsu jaunumiem. Pierakstīšanās mērķis ir ievākt informāciju, lai mēs varam nodrošināt Jūs ar aktuālu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, saskaņā ar Jūsu izteikto vēlēšanos.
Pierakstoties uz mūsu jaunumiem, Jūs izvēlaties saņemt paziņojumus uz e-pastu. Taču katru reizi, kad mēs sūtīsim ziņas, Jums būs iespēja atteikties no turpmākas ziņu saņemšanas. Mēs nenodosim informāciju par Jums trešajām personām, un Jūsu personas dati netiks pārdoti citu uzņēmumu datu bāzēm.
Ja vēlaties, lai Jūsu vārdu un personas datus izņem no mūsu datubāzes, Jūs to varat izdarīt, noklikšķinot uz unsubsrcibe saites e-pastā, vai sūtot ziņu uz e-pastu ecotehnalogijas@gmail.com

Sīkdatnes Izmantošana:

Šis sīkfails ir informācija, kuru uz Jūsu datora cietā diska noglabā Jūsu tīmekļa pārlūks, kas izseko Jūsu pārvietošanos dažādās mājaslapās. Lielākā daļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes, bet Jums ir iespēja mainīt iestatījumus Jūsu pārlūkprogrammā, lai nepieļautu automātisku pieņemšanu. Mūsu lapa izmanto sīkdatnes tehnoloģiju, lai sekotu, cik bieži Jūs apmeklējat mūsu vietni, lai apskatītu Jūsu iepirkumu grozu, iepriekšējos pirkumus, un, lai nodrošinātu saturu, ņemot vērā Jūsu intereses. Ja nevēlēsieties saņemt sīkdatnes, Jūs joprojām varēsiet izmantot lielāko daļu mūsu mājaslapas, tai skaitā iespēju iegādāties priekšmetus. Sīkdatnes izmantošana ir nozares standarts.

IZMAIŅAS

Mēs paturam tiesības mainīt šos noteikumus jebkurā brīdī. Izmaiņas tiks atspogļotas šaja lapā, tādēl regulāri apmeklējiet to.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai komentāri, lūdzu, dodieties uz Kontaktu sadaļu mājaslapā, vai sūtiet e-pastu uz ecotehnalogijas@gmail.com


Made on
Tilda