Septiķi /
Krājrezervuāra

Veicam septiķa iekārtas montāžu, visā Latvijas teritorijā. Ir liela darba pieredze kanalizācijas izbūve, vairāk ka 10 gadu strādājam vietās ar augstu gruntsūdeņu līmeni un citās sarežģītās vietās .

Visām mūsu izmantotajām iekārtām un materiāliem ir garantija un, protams, arī mūsu veiktajiem izbūves darbiem ir 2 gadu garantija.

Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(ari ārpus darba laika)
Pieteikties konsultācijai
Septiķi
1
Septiķa uzbūve
Septiķis ir tvertne, kurā ir sadalīta ar divām starpsienām, sadalot to trīs sekcijās. Septiķa izmērs un tilpums ir atkarīgs no tā pielietojuma un patērētāja vēlmēm.
2
Ērts un lēts
Septiķis ir viens no ērtākajiem un lētākajiem notekūdeņu apstrādes risinājumiem mājās vai pirtīs bez centrālās kanalizācijas.
3
Uzstādīšana
Tos var uzstādīt praktiski jebkurā vietā.
4
Tilpums
Svarīgi atcerēties, ka uz vienu cilvēku septiķa tilpumam jābut vismaz 500l.
5
Apkalpošana
Ērts un vienkāršs pie apkalpošnas un uzstādāšanas
6
Kvalitāte
Septiķi ir loti izturīgi un ilgmūžīgi
Ne visiem ir iespēja izmantot centrālo kanalizāciju. It īpaši, ja runa ir par privātmājām. Lielākajai daļai no viņiem pašiem jārūpējas par kanalizāciju. Lielaka daļa no saimnieku šodien izmanto ērtāko autonomo kanalizācijas ierīci - septisķi.

Darbības princips

Šķidrums caur iztukšošanas cauruli nonāk pirmajā kamerā un caur pārplūdes caurulēm plūst starp nodalījumiem. Katram nodalījumam ir savs mērķis, un pie izejas mums ir attīrīts ūdens, un attīrīšanas pakāpe ir tieši atkarīga no izvēlētā septisķa modeļa un tā īpašībām. Neskatoties uz atšķirīgo dizainu, jebkura siltummaiņa darbības princips ir balstīts uz šķidruma gravitācijas nosēšanos, kam seko tā filtrēšana un pēcapstrāde.


Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(ari ārpus darba laika)
Pieteikties konsultācijai
Seko mums
Kontakti
  • +371 24918422
  • ecotehnalogijas@gmail.com

Lapu, zaru un zēles savākšana
+371 20099988
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda