ŪDENSVADA IZBŪVE

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Sīkfailu iestatījumi
Sīkfaili, kas nepieciešami vietnes pareizai darbībai, vienmēr ir iespējoti.
Citi sīkfaili ir konfigurējami.
Pamata sīkfaili
Vienmēr ieslēgts. Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu izmantot vietni un izmantot tās funkcijas. Tos nevar izslēgt. Tie tiek iestatīti, reaģējot uz jūsu iesniegtajiem pieprasījumiem, piemēram, privātuma preferenču iestatīšanu, pieteikšanos vai veidlapu aizpildīšanu.
Analytics sīkfaili
Disabled
Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, lai palīdzētu mums saprast, kā tiek izmantotas mūsu vietnes vai cik efektīvas ir mūsu mārketinga kampaņas, vai lai palīdzētu mums pielāgot mūsu vietnes jums. Šeit skatiet mūsu izmantoto analītisko sīkfailu sarakstu.
Reklāmas sīkdatnes
Disabled
Šīs sīkdatnes sniedz reklāmas uzņēmumiem informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē, lai palīdzētu jums nodrošināt atbilstošāku tiešsaistes reklāmu vai ierobežotu to, cik reižu jūs redzat reklāmu. Šī informācija var tikt kopīgota ar citiem reklāmas uzņēmumiem. Skatiet šeit izmantoto reklāmas sīkfailu sarakstu.
Esam stabils uzņēmums, kas savā nozarē veiksmīgi darbojas vairāk kā 10 gadus. Mūsu galvenais uzdevums - iegūt pēc iespējas vairāk apmierinātus klientus, paveicot plānotos darbus iespējami īsākos termiņos. Visām mūsu izmantotajām iekārtām un materiāliem, kā arī veiktajiem izbūves darbiem ir 2 gadu garantija. Nodrošinām ūdensvada ierīkošanu visā Latvijas teritorijā.
Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(ari ārpus darba laika)
Pilsētas ūdens pieslēguma trūkums un augstās ūdensvada izbūves izmaksas ne tikai lauku rajonos un priekšpilsētās, bet arī lielo vai mazo pilsētu nomalēs liek īpašniekiem patstāvīgi risināt jautājumu par ūdensvada izbūvi savos īpašumos. Iedzīvotājiem ir jāierīko savās mājsaimniecībās autonomā ūdens apgāde, izmantojot dažādas tehnoloģijas, no kurām galvenā ir urbšana ūdens apgādei un aku rakšana.

Ūdensvada un kanalizācijas projektēšanas procesā noteikti jāņem vērā akas dziļums, ūdens izmantošanas apjoms un vēl citus būtiskus faktorus, kas to var ietekmēt. Turklāt ūdensapgādes sistēmai jānodrošina nepieciešamais ūdens spiediens atbilstošu attiecīgajai ēkai. Sistēmai jābūt apkārtējai videi draudzīgai un katram klientam pieejamām eksplutācijas izmaksām.
"Eco Tehnoloģijas" - optimāli risinājumi kompleksai ūdens attīrīšana no:

  • cietības sāļiem;

  • mehāniskām daļām;

  • izšķīdušiem piemaisījumiem;

  • baktērijām
Seko mums
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda