Ekopagrabs un Esošās kanalizācijas sistēmas pārbuve

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Sīkfailu iestatījumi
Sīkfaili, kas nepieciešami vietnes pareizai darbībai, vienmēr ir iespējoti.
Citi sīkfaili ir konfigurējami.
Pamata sīkfaili
Vienmēr ieslēgts. Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu izmantot vietni un izmantot tās funkcijas. Tos nevar izslēgt. Tie tiek iestatīti, reaģējot uz jūsu iesniegtajiem pieprasījumiem, piemēram, privātuma preferenču iestatīšanu, pieteikšanos vai veidlapu aizpildīšanu.
Analytics sīkfaili
Disabled
Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, lai palīdzētu mums saprast, kā tiek izmantotas mūsu vietnes vai cik efektīvas ir mūsu mārketinga kampaņas, vai lai palīdzētu mums pielāgot mūsu vietnes jums. Šeit skatiet mūsu izmantoto analītisko sīkfailu sarakstu.
Reklāmas sīkdatnes
Disabled
Šīs sīkdatnes sniedz reklāmas uzņēmumiem informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē, lai palīdzētu jums nodrošināt atbilstošāku tiešsaistes reklāmu vai ierobežotu to, cik reižu jūs redzat reklāmu. Šī informācija var tikt kopīgota ar citiem reklāmas uzņēmumiem. Skatiet šeit izmantoto reklāmas sīkfailu sarakstu.
Ekopagrabs ir alternatīva izvēle tradicionālajam pagrabam, ja zemes gabalā tas nav sākotnēji izveidots vai ir problēma ar augstu gruntsūdens līmeni. Inovatīvs un videi draudzīgs risinājums pašu sarūpēto dārzeņu, ogu un augļu ilgstošai uzglabāšanai. Objekts ir noturīgs pret degradējošiem ārējās vides faktoriem - neveidojas materiāla korozija, ir ūdensnecaurlaidīgs. Pateicoties vienmērīgai grunts temperatūrai produktiem tiek nodrošināti optimāli apstākļi - tveicīgā vasarā nepārkarst, bet bargā ziemā necaursalst.
Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(ari ārpus darba laika)

Ekopagrabs ir videi draudzīgs objekts, kas uztur produktus lieliskā stāvoklī. Tas aizsargā no mitruma dārzeņus, augļus un citu pārtiku gan karstā vasarā, gan aukstākajā ziemā

Kādas priekšrocības sniedz ekopagraba ierīkošana?

 • Tiek izgatavots no kompozītmateriāla, kas neizdala toksiskas vielas - nekaitīgs uzglabātajiem pārtikas produktiem.

 • Kompozītmateriāls ir ūdensnecaurlaidīgs un neuzsūc sevī mitrumu.

 • Tas ir izturīgs pret ārējās vides ietekmi un dažādiem kaitēkļiem, tostarp arī mikroorganismiem (pelējuma sēnēm).

 • Energoefektīvs, jo atšķirībā no ledusskapja vai saldētavas, vienmērīgai temperatūras saglabāšanai neizmanto elektrību.

 • Ekopagrabs aprīkots ar ventilāciju, mitrumizturīgiem plauktiem, nosiltinātu ieeju un durvīm.

 • Tas ir viegli kopjams un ērti lietojams - produkti plauktos ir pārredzami, viegli organizējami.

 • Var ierīkot jebkurā izvēlētā vietā uz Jūsu zemes gabala.

 • Ekopagraba ierīkošana/izbūve ir iespējama pie augsta gruntsūdeņa līmeņa.

 • Viegli uzstādāms - 1 dienas laikā.

 • Kalpos ilgus gadus bez papildus iegudījumiem.

 • Nav jāveic bieža apkope vai remontdarbi.

Seko mums
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda