Teritorijas labiekārtošana, zemes lidzināšanas darbi / iebraucamo daļu izbūve, bruģešana

Piedāvajam lapu, zaru un zāles savākšanu Rīgā, kā arī ārpus Rīgas robežām , strādājam gan ar juridiskām, gan ar fiziskām personām, slēdzam līgumus, lapu un zaru izvešana uz izgāztuvi, savācām, iekraujam. Strādājam bez brīvdienām.
Visus mūsu darbus veicam kvalitatīvi un ar atbildības sajūtu. Sīkāk zvanot vai rakstot uz whatsapp vai e-pastu.

talr.: +371 20099988
e-pasts: ecotehnalogijas@gmail.com
Veicam darbus visā Latvijas teritorijā, teritorijas labiekārtošana, zemes lidzināšanas darbi / Iebraucamo daļu izbūve, bruģešana.

Atradīsim vislabāko risinājumu Jūsu velmēm un iespējām.

Visām mūsu izmantotajām iekārtām un materiāliem ir garantija un, protams, arī mūsu veiktajiem izbūves darbiem ir 2 gadu garantija.

Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(ari ārpus darba laika)
Pieteikties konsultācijai
Veicamie darbi
1
Teritorijas labiekārtošanas darbi
2
Apzaļumošanas darbi
3
Rakšanas darbi
4
Bruģēšana
5
Traktortehnika
6
Zemes līdzināšanas darbi
7
Frēzēšana / Planēšana
8
Sniega tīrīšanas pakalpojumi
TERITORIJAS LABIEKĀRTOŠANA ir process, kurā tiek radīta ērta vide cilvēkiem, kuri dzīvo uz dotas teritorijas. Daži iedzīvotāji paši labiekarto teritoriju ap māju, taču dažas lietas nevar atrisināt patstāvīgi, labāk tādas lietas uzticēt profesionāļiem. Izvēloties pareizu izpildītāju, Jūs varat ātri un kvalitatīvi labiekārtot savas mājas teritoriju.

Noteikti pievērsiet uzmanību ne tikai dizainam, bet arī funkcionālai teritorijas plānošanai. Īpaši pievērsiet uzmanību visu elementu ērtai atrašanās vietai. Galu galā katram projektam ir savas nianses

Seko mums
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda