Teritorijas labiekārtošana, zemes lidzināšanas darbi / iebraucamo daļu izbūve, bruģešana

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Sīkfailu iestatījumi
Sīkfaili, kas nepieciešami vietnes pareizai darbībai, vienmēr ir iespējoti.
Citi sīkfaili ir konfigurējami.
Pamata sīkfaili
Vienmēr ieslēgts. Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu izmantot vietni un izmantot tās funkcijas. Tos nevar izslēgt. Tie tiek iestatīti, reaģējot uz jūsu iesniegtajiem pieprasījumiem, piemēram, privātuma preferenču iestatīšanu, pieteikšanos vai veidlapu aizpildīšanu.
Analytics sīkfaili
Disabled
Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, lai palīdzētu mums saprast, kā tiek izmantotas mūsu vietnes vai cik efektīvas ir mūsu mārketinga kampaņas, vai lai palīdzētu mums pielāgot mūsu vietnes jums. Šeit skatiet mūsu izmantoto analītisko sīkfailu sarakstu.
Reklāmas sīkdatnes
Disabled
Šīs sīkdatnes sniedz reklāmas uzņēmumiem informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē, lai palīdzētu jums nodrošināt atbilstošāku tiešsaistes reklāmu vai ierobežotu to, cik reižu jūs redzat reklāmu. Šī informācija var tikt kopīgota ar citiem reklāmas uzņēmumiem. Skatiet šeit izmantoto reklāmas sīkfailu sarakstu.
Esam stabils uzņēmums, kas savā nozarē veiksmīgi darbojas vairāk kā 10 gadus. Spējam atrast risinājumus visiem izaicinājumiem, piedāvājot klientiem konkurētspējīgas bioloģiskās kanalizācijas cenas. Visām mūsu izmantotajām iekārtām un materiāliem, kā arī veiktajiem izbūves darbiem ir 2 gadu garantija. Nodrošinām bio kanalizācijas ierīkošanu visā Latvijas teritorijā.
Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(strādājam arī ārpus darba laika)

Veicamie darbi
 • 1
  Teritorijas labiekārtošanas darbi
 • 2
  Apzaļumošanas darbi
 • 3
  Rakšanas darbi
 • 4
  Bruģēšana
 • 5
  Traktortehnika
 • 6
  Zemes līdzināšanas darbi
 • 7
  Frēzēšana / Planēšana
 • 8
  Sniega tīrīšanas pakalpojumi
TERITORIJAS LABIEKĀRTOŠANA ir process, kurā tiek radīta ērta vide cilvēkiem, kuri dzīvo uz dotas teritorijas. Daži iedzīvotāji paši labiekarto teritoriju ap māju, taču dažas lietas nevar atrisināt patstāvīgi, labāk tādas lietas uzticēt profesionāļiem. Izvēloties pareizu izpildītāju, Jūs varat ātri un kvalitatīvi labiekārtot savas mājas teritoriju.

Noteikti pievērsiet uzmanību ne tikai dizainam, bet arī funkcionālai teritorijas plānošanai. Īpaši pievērsiet uzmanību visu elementu ērtai atrašanās vietai. Galu galā katram projektam ir savas nianses

Seko mums
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda