Bioloģiskā
kanalizācija

Esam stabils uzņēmums, kas savā nozarē veiksmīgi darbojas vairāk kā 10 gadus. Spējam atrast risinājumus visiem izaicinājumiem, piedāvājot klientiem konkurētspējīgas bioloģiskās kanalizācijas cenas. Visām mūsu izmantotajām iekārtām un materiāliem, kā arī veiktajiem izbūves darbiem ir 2 gadu garantija. Nodrošinām bio kanalizācijas ierīkošanu visā Latvijas teritorijā.

Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.

(strādājam arī ārpus darba laika)

Kādas priekšrocības sniedz bioloģiskā kanalizācija?

1
Attīrīšanas efektivitāte
Augsta organisko vielu, slāpekļa un fosfora attīrīšanas efektivitāte, kā arī ļoti zemi ekspluatācijas izdevumi
2
Attīrītā ūdens izmantošana
Iekārtās attīrīto ūdeni var novadīt atklātās ūdenstilpēs, lietus notekūdeņu sistēmās, infiltrēt gruntī vai lietot kā tehnisko ūdeni
3
Tīrīšana no sadzīves ķīmijām
Notekūdeņi tiek attīrīti no sadzīves ķīmijām, kā arī iekārta darbojas bez smakas un trokšņa
4
Kompakta izbūve
Iekārta ir kompakta, neaizņem daudz vietas
5
Uzstādīšana
Ērta un vienkārša pie apkalpošanas un uzstādīšanas
6
Standarti
Nerada kaitējumu apkārtējai videi - ar augstākajiem ekoloģiskajiem standartiem
Kanalizācija ir viena no galvenajām komunālajām sistēmām, bez kuras dzīvojamā ēka nav iedomājama. Neatkarīgi no tā, vai tā ir privātmāja vai daudzstāvu ēka, kanalizācijas sistēma ir vitāli nepieciešamas elements.

Mūsdienās optimālākais problēmas risinājums ir bioloģiskā kanalizācija. Ja blakus neatrodas centrālā kanalizācijas pieslēgvieta, Jūs varat nodrošināt sev komfortu un ērtības, izmantojot modernu bioloģisko attīrīšanas sistēmu. Ar šīs sistēmas palīdzību notiek kvalitatīva notekūdeņu attīrīšana, kas ļauj ilgstoši aizmirst par problēmām ar notekūdeņiem savā īpašumā.

Katrs privātmājas vai vasarnīcas īpašnieks saprot, ka kanalizācija ir jebkuras dzīvojamās ēkas inženiertehniskā atbalsta sastāvdaļa. Mūsu uzņēmums aicina Jūs izvēlēties augstas kvalitātes un izmaksu ziņā efektīvu bioloģisko attīrīšanas iekārtu.

Seko mums
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda