Bioloģiskā
kanalizācija

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Apstiprināt
Iestatījumi
Sīkfailu iestatījumi
Sīkfaili, kas nepieciešami vietnes pareizai darbībai, vienmēr ir iespējoti.
Citi sīkfaili ir konfigurējami.
Pamata sīkfaili
Vienmēr ieslēgts. Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu izmantot vietni un izmantot tās funkcijas. Tos nevar izslēgt. Tie tiek iestatīti, reaģējot uz jūsu iesniegtajiem pieprasījumiem, piemēram, privātuma preferenču iestatīšanu, pieteikšanos vai veidlapu aizpildīšanu.
Analytics sīkfaili
Disabled
Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, lai palīdzētu mums saprast, kā tiek izmantotas mūsu vietnes vai cik efektīvas ir mūsu mārketinga kampaņas, vai lai palīdzētu mums pielāgot mūsu vietnes jums. Šeit skatiet mūsu izmantoto analītisko sīkfailu sarakstu.
Reklāmas sīkdatnes
Disabled
Šīs sīkdatnes sniedz reklāmas uzņēmumiem informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē, lai palīdzētu jums nodrošināt atbilstošāku tiešsaistes reklāmu vai ierobežotu to, cik reižu jūs redzat reklāmu. Šī informācija var tikt kopīgota ar citiem reklāmas uzņēmumiem. Skatiet šeit izmantoto reklāmas sīkfailu sarakstu.
Esam stabils uzņēmums, kas savā nozarē veiksmīgi darbojas vairāk kā 10 gadus. Spējam atrast risinājumus visiem izaicinājumiem, piedāvājot klientiem konkurētspējīgas bioloģiskās kanalizācijas cenas. Visām mūsu izmantotajām iekārtām un materiāliem, kā arī veiktajiem izbūves darbiem ir 2 gadu garantija. Nodrošinām bio kanalizācijas ierīkošanu visā Latvijas teritorijā.
Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(strādājam arī ārpus darba laika)
Kādas priekšrocības sniedz bioloģiskā kanalizācija?

 • 1
  Attīrīšanas efektivitāte
  Augsta organisko vielu, slāpekļa un fosfora attīrīšanas efektivitāte, kā arī ļoti zemi ekspluatācijas izdevumi
 • 2
  Attīrītā ūdens izmantošana
  Iekārtās attīrīto ūdeni var novadīt atklātās ūdenstilpēs, lietus notekūdeņu sistēmās, infiltrēt gruntī vai lietot kā tehnisko ūdeni
 • 3
  Tīrīšana no sadzīves ķīmijām
  Notekūdeņi tiek attīrīti no sadzīves ķīmijām, kā arī iekārta darbojas bez smakas un trokšņa
 • 4
  Kompakta izbūve
  Iekārta ir kompakta, neaizņem daudz vietas
 • 5
  Uzstādīšana
  Ērta un vienkārša pie apkalpošanas un uzstādīšanas
 • 6
  Standarti
  Nerada kaitējumu apkārtējai videi - ar augstākajiem ekoloģiskajiem standartiem
Kanalizācija ir viena no galvenajām komunālajām sistēmām, bez kuras dzīvojamā ēka nav iedomājama. Neatkarīgi no tā, vai tā ir privātmāja vai daudzstāvu ēka, kanalizācijas sistēma ir vitāli nepieciešamas elements.

Mūsdienās optimālākais problēmas risinājums ir bioloģiskā kanalizācija. Ja blakus neatrodas centrālā kanalizācijas pieslēgvieta, Jūs varat nodrošināt sev komfortu un ērtības, izmantojot modernu bioloģisko attīrīšanas sistēmu. Ar šīs sistēmas palīdzību notiek kvalitatīva notekūdeņu attīrīšana, kas ļauj ilgstoši aizmirst par problēmām ar notekūdeņiem savā īpašumā.

Katrs privātmājas vai vasarnīcas īpašnieks saprot, ka kanalizācija ir jebkuras dzīvojamās ēkas inženiertehniskā atbalsta sastāvdaļa. Mūsu uzņēmums aicina Jūs izvēlēties augstas kvalitātes un izmaksu ziņā efektīvu bioloģisko attīrīšanas iekārtu.

Seko mums
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda