Lietus ūdens novadīšana / Drenāžas sistēmas un melorācijas izveide

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Sīkfailu iestatījumi
Sīkfaili, kas nepieciešami vietnes pareizai darbībai, vienmēr ir iespējoti.
Citi sīkfaili ir konfigurējami.
Pamata sīkfaili
Vienmēr ieslēgts. Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu izmantot vietni un izmantot tās funkcijas. Tos nevar izslēgt. Tie tiek iestatīti, reaģējot uz jūsu iesniegtajiem pieprasījumiem, piemēram, privātuma preferenču iestatīšanu, pieteikšanos vai veidlapu aizpildīšanu.
Analytics sīkfaili
Disabled
Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, lai palīdzētu mums saprast, kā tiek izmantotas mūsu vietnes vai cik efektīvas ir mūsu mārketinga kampaņas, vai lai palīdzētu mums pielāgot mūsu vietnes jums. Šeit skatiet mūsu izmantoto analītisko sīkfailu sarakstu.
Reklāmas sīkdatnes
Disabled
Šīs sīkdatnes sniedz reklāmas uzņēmumiem informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē, lai palīdzētu jums nodrošināt atbilstošāku tiešsaistes reklāmu vai ierobežotu to, cik reižu jūs redzat reklāmu. Šī informācija var tikt kopīgota ar citiem reklāmas uzņēmumiem. Skatiet šeit izmantoto reklāmas sīkfailu sarakstu.
Veicam darbus visā Latvijas teritorijā, Lietus ūdens novadīšana un drenāžas sistēmas un melorācijas izveide.
Atradīsim vislabāko risinājumu Jūsu velmēm un iespējām .
Visām mūsu izmantotajām iekartām un materiāliem ir garantija un protams arī mūsu veiktajiem izbūves darbiem ir 2 gadu garantija
Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(ari ārpus darba laika)
Veicamie darbi
 • 1
  Gruntsūdeņu pazemināšana lielos un mazos objektos
 • 2
  Infiltrācijas sitēmas
 • 3
  Materiāli drenāžas laukiem un to ierīkošana
 • 4
  Meliorācija -augsnes nosusināšana
Viena no nepārprotamām, bet ļoti nopietnām privātmāju celtniecības problēmām ir liekā ūdens novadīšana no teritorijas. Galvenais līdzeklis, kā tikt galā ar lieko ūdeni, ir drenāžas sistēma. Augsts mitrums ir liela problēma, kas var būt liela galvas sāpe mājas īpašniekam. Analizēsim visas neērtības, kas saistītas ar augstu gruntsūdeņu līmeni.

Augsts mitrums ir pelējuma parādīšanās faktors uz sienām un uz griestiem.


Meliorācijas sistēmu uzturēšanas mērķis


Pasākums sevī ietver esošo meliorācijas sistēmu atjaunošanu vai jaunu sistēmu ierīkošanu mitrās aramzemēs. Meliorācijas sistēma ļauj novadīt lieko ūdeni no kultūraugu sakņu zonas, tādējādi saknēm piekļūst skābeklis, kā arī tiek veicināta optimāla mitruma režīma izveidošanās.
Seko mums
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda