SEPTIĶI

Esam stabils uzņēmums, kas savā nozarē veiksmīgi darbojas vairāk kā 10 gadus. Spējam atrast risinājumus visiem izaicinājumiem, piedāvājot klientiem konkurētspējīgas bioloģiskās kanalizācijas cenas. Visām mūsu izmantotajām iekārtām un materiāliem, kā arī veiktajiem izbūves darbiem ir 2 gadu garantija. Nodrošinām bio kanalizācijas ierīkošanu visā Latvijas teritorijā.
Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(strādājam arī ārpus darba laika)
20% ATLAIDE MŪSU IZBŪVES DARBIEM SEPTEMBRĪ
20% ATLAIDE MŪSU IZBŪVES DARBIEM SEPTEMBRĪ
OK

Kanalizācijas septiķis

1
Uzbūve
Tā ir tvertne, kura ir sadalīta ar divām starpsienām, veidojot trīs sekcijas. Septiķa izmērs un tilpums ir atkarīgs no tā pielietojuma un patērētāja vēlmēm.
2
Ērts un ekonomisks
Septiķis ar drenāžu ir viens no ērtākajiem un lētākajiem notekūdeņu apstrādes risinājumiem mājā vai pirtī bez centrālās kanalizācijas.
3
Uzstādīšana
Septiķi var uzstādīt praktiski jebkurā vietā.
4
Tilpums
Svarīgi atcerēties, ka uz vienu cilvēku tvertnes tilpumam jābut vismaz - 500 l.
5
Apkalpošana
Ērts un vienkāršs pie apkalpošanas, kā arī uzstādāšanas.
6
Kvalitāte
Septiķis ir ļoti izturīgs un ilgmūžīgs.

Kanalizācijas septiķu tvertnes

Šķidrums caur iztukšošanas cauruli nonāk pirmajā kamerā un caur pārplūdes caurulēm plūst starp nodalījumiem. Katram nodalījumam ir savs mērķis. Rezultātā mums ir attīrīts ūdens, un attīrīšanas pakāpe ir tieši atkarīga no izvēlētā septisķa modeļa un tā īpašībām. Neskatoties uz atšķirīgo dizainu, jebkura siltummaiņa darbības princips ir balstīts uz šķidruma gravitācijas nosēšanos, kam seko tā filtrēšana un pēcapstrāde.

Pieslēgties pilsētas kanalizācijai var tikai tad, ja īpašums atrodas pašvaldības pārvaldījumā un ja centrālā līnija atrodas netālu – vidēji līdz 200 metriem. Pieslēgšanās centralizētajai kanalizācijai ir dārgs un laikietilpīgs process, tādēļ cilvēki notekūdeņu izvadīšanai ierīko decentralizēto jeb individuālo kanalizāciju.
Seko mums
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda