SEPTIĶI

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka sniedzam vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Sīkfailu iestatījumi
Sīkfaili, kas nepieciešami vietnes pareizai darbībai, vienmēr ir iespējoti.
Citi sīkfaili ir konfigurējami.
Pamata sīkfaili
Vienmēr ieslēgts. Šīs sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu izmantot vietni un izmantot tās funkcijas. Tos nevar izslēgt. Tie tiek iestatīti, reaģējot uz jūsu iesniegtajiem pieprasījumiem, piemēram, privātuma preferenču iestatīšanu, pieteikšanos vai veidlapu aizpildīšanu.
Analytics sīkfaili
Disabled
Šīs sīkdatnes apkopo informāciju, lai palīdzētu mums saprast, kā tiek izmantotas mūsu vietnes vai cik efektīvas ir mūsu mārketinga kampaņas, vai lai palīdzētu mums pielāgot mūsu vietnes jums. Šeit skatiet mūsu izmantoto analītisko sīkfailu sarakstu.
Reklāmas sīkdatnes
Disabled
Šīs sīkdatnes sniedz reklāmas uzņēmumiem informāciju par jūsu darbībām tiešsaistē, lai palīdzētu jums nodrošināt atbilstošāku tiešsaistes reklāmu vai ierobežotu to, cik reižu jūs redzat reklāmu. Šī informācija var tikt kopīgota ar citiem reklāmas uzņēmumiem. Skatiet šeit izmantoto reklāmas sīkfailu sarakstu.
Esam stabils uzņēmums, kas savā nozarē veiksmīgi darbojas vairāk kā 10 gadus. Spējam atrast risinājumus visiem izaicinājumiem, piedāvājot klientiem konkurētspējīgas bioloģiskās kanalizācijas cenas. Visām mūsu izmantotajām iekārtām un materiāliem, kā arī veiktajiem izbūves darbiem ir 2 gadu garantija. Nodrošinām bio kanalizācijas ierīkošanu visā Latvijas teritorijā.
Objektu apskate un konsultācijas ir bezmaksas.
(strādājam arī ārpus darba laika)
Kanalizācijas septiķis

 • 1
  Uzbūve
  Tā ir tvertne, kura ir sadalīta ar divām starpsienām, veidojot trīs sekcijas. Septiķa izmērs un tilpums ir atkarīgs no tā pielietojuma un patērētāja vēlmēm.
 • 2
  Ērts un ekonomisks
  Septiķis ar drenāžu ir viens no ērtākajiem un lētākajiem notekūdeņu apstrādes risinājumiem mājā vai pirtī bez centrālās kanalizācijas.
 • 3
  Uzstādīšana
  Septiķi var uzstādīt praktiski jebkurā vietā.
 • 4
  Tilpums
  Svarīgi atcerēties, ka uz vienu cilvēku tvertnes tilpumam jābut vismaz - 500 l.
 • 5
  Apkalpošana
  Ērts un vienkāršs pie apkalpošanas, kā arī uzstādāšanas.
 • 6
  Kvalitāte
  Septiķis ir ļoti izturīgs un ilgmūžīgs.

Kanalizācijas septiķu tvertnes

Šķidrums caur iztukšošanas cauruli nonāk pirmajā kamerā un caur pārplūdes caurulēm plūst starp nodalījumiem. Katram nodalījumam ir savs mērķis. Rezultātā mums ir attīrīts ūdens, un attīrīšanas pakāpe ir tieši atkarīga no izvēlētā septiķa modeļa un tā īpašībām. Neskatoties uz atšķirīgo dizainu, jebkura siltummaiņa darbības princips ir balstīts uz šķidruma gravitācijas nosēšanos, kam seko tā filtrēšana un pēcapstrāde.

Pieslēgties pilsētas kanalizācijai var tikai tad, ja īpašums atrodas pašvaldības pārvaldījumā un ja centrālā līnija atrodas netālu – vidēji līdz 200 metriem. Pieslēgšanās centralizētajai kanalizācijai ir dārgs un laikietilpīgs process, tādēļ cilvēki notekūdeņu izvadīšanai ierīko decentralizēto jeb individuālo kanalizāciju.
Seko mums
Designed by NovaMedia
Made on
Tilda